Încă o zi ,incă o poveste !Drumeție pe vârful Bihor 1849m.cel mai înalt vârf din munții Apuseni,traseul pleacă de pe Valea Arieșului,comuna Arieșeni la interesecția care face stânga spre Cascada Pătrăhăitești,cabana Montana,marcaj bandă albastră,traseul durează aproximativ 4h (9km)dus până pe vârf.vă doresc spor la umblat!numa bine rău la nime.Povestea continuă...
Không có nhận xét nào:
Đăng nhận xét